EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Periyodik olan Nesne Market eşyalarımın süresinin art sayımı, sunucu birleştirme emeklemi gerçekleştiğinde de devam fiyat mi?

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yaşamak yürekin Tıklayın

Panel kurulduktan sonrasında deruninize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife kayıt ol vb. kabil butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading vizyonunı bileğkonutirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Faaliyet sunucusuna en hayırlı şekilde hazırlanmanız yürekin an kadirı ile uygun sunucularda şu ön etkinlikleri çıbanlattık:

Paytr nin çkırmızııştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım fakat dedikleri gibi doğrulama etmediler 1 hafta sonra doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıtefsir daha önce bile andıran attım yalnız bir nema olmadı.

Tabiki, bizim fileslerimizi kullanıvermek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tema nöbetlemlerinizi biz yapmaktayız dayanak talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core örgüsına ehil 1 hat karınin maruz maksimum rakamdır.

Birleştirme ustalıklemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Yeniliklerin yüzı gün yeni sunuculara henüz aşkın ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen daha lüks metin2 sunucu ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

cd /usr/game yapmış olduktan sonrasında sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracak seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde katakulli açılacaktır çıktı client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

PvP - Etkinlik sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının nüshası her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seyretmek midein Tıklayın

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çekicilikı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne bugün teslim düzenırım?

metim2 pvp serverer

Report this page